OFSET BASKI DİJİTAL BASKI ETİKET BASKI KURUMSAL KİMLİK PAY SENETLERİ GRAFİK TASARIM
HİZMETLERİMİZ
ETİKET BASKI
Etiket baskıların, firmaların tanıtımında önemli bir yeri bulunmaktadır. Firmalar bu baskılar sayesinde, daha çok kitlelere ulaşabilmekte, marka, hizmet ve ürünlerinin tanıtımlarını daha kolay yapabilmektedir. Firma olarak profesyonel ekibimiz ve modern cihazlarımızla sektörde lider durumdayız. Ayrıca teknolojik cihaz ve ekipmanlarımız ile çıkardığımız iş çeşitliliğinden dolayı da sektöre katkı sağlıyor ve birçok konuda öncülük etmekteyiz.

Elif Grafik ve Matbaacılık olarak, yaptığımız kaliteli basım ve hızlı teslim sayesinde, internet üzerinden yapılan etiket baskı İzmir başlığı ile aramalarda da ilk sırada yer alıyoruz. Firma olarak, müşterilerimizin siparişlerini daha hızlı sonuçlandırmak için, online etiket baskı hizmeti de veriyoruz.

Etiket Çeşitlerimiz:
Elif Grafik ve Matbaacılık, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, değişik şekil ve ebatlarda her türlü etiket baskısı yapabilecek kapasiteye sahiptir. Firmamız, bu kapsamda kuşe, opak ve şeffaf gibi çok çeşitli etiket baskılarını en yüksek kalite ve çözünürlükte icra etmektedir.
ÜRÜNLER
Elif Grafik ve Matbaacılık 2021 Tüm Hakları Saklıdır