ELİF MATBAA
En İyisi İçin Çalışıyoruz
Matbaacılıkta müşterilerin isteklerine en hızlı ve en doğru biçimde cevap vermek çok iyi planlanmış bir organizasyondan ve tam entegre olmuş bir tesisten geçer. Elif Grafik ve Matbaacılık olarak isteklerinizi basılmış, lamine edilmiş, kesilmiş ve en son haline gelmiş bir ürün olarak size sunarız.

Baskı Öncesi:
Arslan matbaacılık grafik ve tasarım alanında bünyesinde üç personel çalıştırmaktadır. Personelimiz Mac ve Pc bilgisayarlarda grafik alanında hazırlanan her türlü programları kullanabilecek yetenekte olup, müşterilerimize bu alanda kolaylık sağlanmaktadır.

Baskı:
Elif Grafik ve Matbaacılık teknolojik makine parkuru ile istenilen renk değerlerine %100 ‘e yakın bir baskı kalitesi vardır. RPT siparişlerde renk farkı olmaması için makinemiz sisteminde işler kayıt edilip hep aynı değerlerde baskı yapılması amaçlanmıştır. Kaliteli kalıp ve boya kullanılmaktadır.

Baskı Sonrası
Arslan Matbaacılık ürettiği ürünler bazında entegre bir tesis olup, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, dışa bağımlığı sıfıra indirmek adına bünyesine yeni makineler ilave etmektedir. Kutu üretiminde baskı sonrası aşamasında bütün makineler mevcuttur.
Elif Grafik ve Matbaacılık 2021 Tüm Hakları Saklıdır